? پیام مدیرعامل


سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

|

en l fa
پیام مدیرعامل PDF پرینت پست الکترونیکی

به نام خداوند هستی بخش و جان آفرین

یا مقلب، قلب من در دست توست                                        یا محول، حال من سرمست توست
کن  تو  تدبیری  که  در  لیل  و نهار                                      حال  قلب  من  شود  همچون  بهار

سالی که گذشت علیرغم محدودیت ها و چالش های پیش روی صنعت خودرو از جمله مشکلات مربوط به گشایش اعتبار، محدويت ناشي از تحريم، محدودیت در تامين منابع مالی جهت افزایش حجم تولید و فروش، فشار نقدینگی ناشی از شدت رقابت و تغییر روش های فروش از اعتباري به نقدی، هزینه های مالی سنگین، سیاست های انقباضی بانک ها و . . . گروه صنعتي ساج با در پیش گرفتن سیاست ها و برنامه های راهبردی همسو با چشم انداز و اهداف از پیش تعیین شده خود توانست بر اكثر این مشکلات فائق آمده و عملکرد مطلوبی آنچنان که شایسته نام ساج می باشد از خود به منصه ظهور برساند.
سال 1392 را پشت سر گذاشتیم، سالی که پراز فراز و نشیب و دغدغه و ... بود سالی که توانستیم با همدلی از تلاطم امواج تهدید و تحريم به سلامت به سال 1393برسیم.
گروه صنعتي ساج بر اين باور است كه مهمترين سرمايه اين شركت، مشتريان مي باشند و بر پايهء همين اعتقاد مشتري مداري و رضايتمندي، كيفيت برتر محصولات و خدمات قابل ارائه و همچنين نوآوري و توسعه مستمر شركت از جمله دستاوردها و چشم اندازهاي شركت ساج مي باشد. در اين راستا، وب سايت حاضر مي كوشد تا اطلاعات اساسي و مورد نياز در رابطه با تنوع محصولات توليد شده توسط اين واحد توليدي را در اختيار مشتريان قرار دهد تا با ارتباطي سازنده و با هدف بهبود مستمر، گام هاي بلندتري برداريم تا زمينه بهتر خدمت رساني به مصرف كنندگان داخلي و خارجي فراهم گردد.
در اينجا لازم است از مشترياني که محصولات ساج را انتخاب مي نمايند و همچنين اشخاصي که با نقد و بررسي خدمات و محصولات ما، اين واحد را ياري مي نمايند صميمانه تشکر و قدرداني نمايم.
اميد است كه بتوانيم در راستاي خدمت گذاري شايسته و مشتري مدار رضايت شما را فراهم نماييم.

محمود بااميد        
مدیرعامل          

 

جـسـتـجـوی مـحـصـــولات