? درباره ما


سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

|

en l fa
درباره ما PDF پرینت پست الکترونیکی
شرکت ساج یدک خودرو با بیش از 40 سال تجربه با هدف خدمت رسانی به جامعه و ایجاد اشتغال در راستای تحقق آرمان های ملی، خودکفایی صنعتی و توسعه صنایع کشور با تولید قطعات دینام و استارت خودرو با تلاش بی وقفه در راستای اجرای طرح های توسعه و بهینه سازی کیفیت محصولات خود موفق به انطباق کیفیت محصولات خود با استانداردهای جهانی و دریافت گواهی نامه کیفیت ISO 9001-2008 از شرکت DQS کشور آلمان گردیده است.

هم اکنون با بیش از 100نمایندگی در کل کشور و همکاری با شرکت هایی هم چون تراکتورسازی و ایدم و ... عزمی راسخ دارد تا در عرصه رقابت های جهانی وارد و با حفظ سیاست مشتری مداری گام های مؤثری در کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان بردارد.
سیاست مدیریتی این شرکت بر اساس: ارزش های الهی، اعتماد به نفس و پشتکار پایه گذاری گردیده است که در این راستا با وجود متخصصان و کارشناسان با تجربه طرح توسعه و افزایش تولید محصولات خود را در برنامه خود گنجانده است. امید است بتوانیم نقش مؤثری در شکوفایی صنعت خودروسازی کشور داشته باشیم.
 

جـسـتـجـوی مـحـصـــولات

اخبار شرکت

نمایشگاه قطعات خودرو تهران - 96

 
حضور گروه صنعتي ساج در نمايشگاه خودرو تهران

یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو تهران 95

غرفه شركت ساج سالن 38B در نمايشگاه خودرو تهران 25 الي 28 آبان

 
نصب تابلو برای عاملین فروش

گروه صنعتي ساج درنظرداردبرای واجدین شرایط عاملین فروش، تابلوي شركت رانصب نماید. در صورت تمایل می توانید با شماره 34249511-041 آقای سيدان  تماس حاصل فرمایید .

نمونه ای از  تابلوی گروه صنعتي ساج به صورت زیر است: